Tři bratři makléři

Tým sehraný od dětství

Penzion Mlýn – Máchovo jezero, Doksy

Cena: 10 000 000 Kč
aktivní
POPIS A PARAMETRY NEMOVITOSTIVe výhradním zastoupení Vám nabízím prodej krásného penzionu přímo ve středu obce Staré Splavy, cca 100 m od hráze podmanivého Máchova jezera. S penzionem přímo sousedí ještě dům o velikosti 5+1, který je možné koupit společně s penzionem. Penzion má ubytovací kapacitou 60 lůžek v 18ti 2 – 4 lůžkových pokojích, z poloviny s vlastním sociálním zařízením, včetně bezbariérového apartmánu 2+1. Penzion má svoji letitou klientelu, díky které nabízí ubytování po celý rok. V letních měsících je zde ubytování využíváno hlavně pro rodinnou rekreaci nebo rybářskou dovolenou. Po zbytek roku jsou zde pořádány školy v přírodě, jazykové kurzy, nejrůznější školení, semináře, firemní akce, rekondiční, taneční a sportovní kurzy a mnoho dalších akcí.
Je zde plně vybavená kuchyně, snídaňová místnost, denní bar, recepce, salonek pro 30 osob, velký sál o rozloze 140 m2 pro cca 90 osob, sauna, letní terasa s možností příjemného letního grilování, volejbalové hřiště, ohniště na táborák, kolárna a vlastní uzavřené parkoviště pro 20 aut. Penzion je v místě přímého výchozího bodu na mnoho turistických a cyklistických tras a nabízí výlety za historií například pro návštěvy ze zdejších hradů Bezděz, Sloup nebo Houska. Penzion je podsklepený, v těchto rozlehlých prostorách je možné vybudovat kompletní wellness. Již zde je sauna. Dále je zde vhodné místo např. pro vířivku, solnou jeskyni, místo pro masáže, posilovnu a další.
Penzion se prodává za plného provozu s objednávkami rezervací na příští rok a s velmi dobrými referencemi na internetu. Návratnost investice je velmi dobrá.
Společně s penzionem je možné koupit i přímo sousedící dům o velikosti 5+1 (není podmínkou). Dům majitel používá k vlastnímu bydlení, ale je možné jej přizpůsobit i pro ubytování pro velmi náročného klienta. Jedná se o nově přistavený dům s kolaudací v roce 2010. Zajistím vyřízení hypotéky. Pro více informací mne prosím telefonicky kontaktuje v realitní kanceláři. Vřele doporučuji osobní prohlídku.
Zpět na nabídky
Jan Hladík

Jan Hladík

Makléř

Máte zájem o více informací? Kontaktujte mě:

  • Kontakt: 725897481

Tyto webové stránky využívají k zajištění funkčnosti stránek a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím Další informace