Tři bratři makléři

Tým sehraný od dětství

Vícegenerační rodinný dům Zdiměřice

Cena: 21 700 000 Kč

Nabízíme vám exkluzivní, vícegenerační a nadstandardně prostorný dům s více samostatnými bytovými jednotkami, které lze využít k bydlení pro velkou rodinu nebo pro sídlo společnosti a možností odděleného bydlení v druhé polovině domu.
Při stavbě domu byly použity pouze kvalitní materiály. Dům byl kolaudován v roce 2015 a je dispozičně řešen jako dvě dvoupatrové samostatné bytové jednotky s vlastním vchodem. Obě poloviny domu jsou totožné, pouze zrcadlově řešené. Každá bytová jednotka o rozloze 350 m2 disponuje přízemím, kde je velkorysý obytný pokoj s kuchyní, jídelnou, přímým vstupem na zahradu a podkrovím ve kterém jsou rozlehlé ložnice či další místnosti. Společnými prostory je pak v obou částech domu chodba, garáže a technická místnost. Ve všech místnostech jsou zvýšené stropy. Vytápění domu je kombinováno Nabízíme vám exkluzivní, vícegenerační a nadstandardně prostorný dům s více samostatnými bytovými jednotkami, které lze využít k bydlení pro velkou rodinu nebo pro sídlo společnosti a možností odděleného bydlení v druhé polovině domu.
Při stavbě domu byly použity pouze kvalitní materiály. Dům byl kolaudován v roce 2015 a je dispozičně řešen jako dvě dvoupatrové samostatné bytové jednotky s vlastním vchodem. Obě poloviny domu jsou totožné, pouze zrcadlově řešené. Každá bytová jednotka o rozloze 350 m2 disponuje přízemím, kde je velkorysý obytný pokoj s kuchyní, jídelnou, přímým vstupem na zahradu a podkrovím ve kterém jsou rozlehlé ložnice či další místnosti. Společnými prostory je pak v obou částech domu chodba, garáže a technická místnost. Ve všech místnostech jsou zvýšené stropy. Vytápění domu je kombinováno formou podlahového topení a radiátorů. Dům obklopuje oplocená zahrada, která poskytuje naprosté soukromí a prostor pro relaxaci i zábavu. Dům se nachází v klidné části obce Jesenice u Prahy. Je odsud snadná dostupnost do centra hlavního města, na městský okruh a také díky své kompletní občanské vybavenosti. Dům se nachází na okraji obce a je posledním domem v zástavbě ostatních rodinných domů, tedy je zde dostatek soukromí s výhledem do okolí. Dům je v případě zájmu nabízen i s vybavením. PENB C.
Velkou výhodou tohoto domu jsou nízké provozní náklady. Prestižní škola Sunny Canadian International School se nachází v docházkové vzdálenosti. Pro více informací mne prosím kontaktujte.

Zpět na nabídky
Jindřich Hladík

Jindřich Hladík

Makléř

Máte zájem o více informací? Kontaktujte mě:

  • Kontakt: 601222737

Tyto webové stránky využívají k zajištění funkčnosti stránek a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas.

Rozumím Další informace